KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325160

nr 1432 5160

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Paris -56. Olja på duk, 44x36, yttermått inklusive ram: 59x51 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:54:25

18/11 20:36:23 1      Vinnande bud
20/11 12:54:27 1      justering av budtak